Rulomatik bayileri 1 TL Yüksek Kazançlar elde ediyor.

Bayilik Veren Firmalar kategorisine 31 Mayıs, 2017 tarihinde eklendi, 38 defa okundu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rulomatik bayileri kazanmaya devam ediyor.

Ulusal ve uluslar arası patent haklarını alarak ürettiği tek kullanımlık vasıta kurulama havlusu otomatik satış makinelerinin satışını bir tek yetkili bayilerine meydana getiren Rulomatik bugün Türkiye’nin dört bir köşesinde yer almaya adım atmıştır. Araçlarını yıkayan bireylerin yaşamını daha ergonomik kılan Rulomatik firmasının bayileri ,bilhassa benzinliklerde bulunan madeni para ile çalışan köpüklü yıkama, basınçlı su durulama otomatlarının yanına konuşlandırıyor.Bu sayede araçlarını yıkayanlar kurulama bezini 1 TL madeni para karşılığında Rulomatik otomatından alabiliyor.

Rulomatik bayileri 1 TL Yüksek Kazançlar elde ediyor. Rulomatik bayileri 1 TL Yüksek Kazançlar elde ediyor.

Rulomatik bayileri 1 TL Yüksek Kazançlar elde ediyor.

Rulomatik araç kurulama havlusu otomatları hem konuşlandığı benzinliğe hemde Rulomatik bayisine yüksek kazanç imkanı sunuyor. Akaryakıt litre satış tutarları devlet tarafınca sınırlandırma gelmesi benzinliklerin hizmet standardını arttırmaya itti bu yüzden tüm akaryakıt satışı meydana getiren benzinliklerin müşterisini tutmak, sürekli kılmak için madeni para ile çalışan köpüklü yıkama, su ile durulama, oto süpürge makinelerinin de içinde bulunmuş olduğu tesis içinde bölgeler bırakmaktadır.

Rulomatik şirketi ürettiği ürünleri bir tek yetkili bayilerine satışını yapmış olduğu için bayinin tahsis alanı içinde bulunan tüm benzinlikler, oto yıkama sahipleri, self- servis yıkama alanları yetkilileri vb. Rulomatik bayisinden otomat makineleri ve ürünleri almaktadır.

Detaylı informasyon için Rulomatik firmasını 0850 650 11 11 Pbx arayabilir yada www.rulomatik.com.tr internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler : , , , , , , ,

Yorum Yaz

Yandex.Metrica