BodyFit Franchise Veriyor

Bayilikler kategorisine 7 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 11 defa okundu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

BodyFit Franchise

2013 senesinde ilk stüdyosunu İstanbul Nişantaşı ’nda açan BodyFit Türkiye, Pilates, yoga ve Meditasyon dersleri sunan butik bir stüdyo konsepti. 2016 senesinde franchise altyapısını tamamlayarak franschise vermek suretiyle yola çıktı.

Şu an Türkiye genelinde kaç şube ile etkinlik gösteriyorsunuz?

BodyFit Burcu Vurkaç – Nişantaşı’nda bulunan ilk şubemiz ile etkinlik gösteriyoruz. Alt yapıyı kurmadan ilkin gelen tüm franchise taleplerinin tamamını geri çevirdik. Franchise alt yapımızı tamamladıktan sonrasında bu mevzuda gelen talepleri sunduğumuz kriterlere uygunluk çerçevesinde değerlendirerek ilerliyoruz.

Bu senenin sonuna kadar kaç şube açacaksınız? Hangi illerde?

BodyFit Franchise Veriyor BodyFit Franchise Veriyor

BodyFit Franchise Veriyor

BodyFit Burcu Vurkaç – 2017’nin sonuna kadar 5 franchise anlaşması yaparak, yeni şubeler açmayı hedefliyoruz. Önceliğimiz elbet doğduğumuz yer İstanbul’da yaygınlaşmak. Peşinden kent dışından gelen talepler doğrultusunda Ankara, İzmir, Antalya, Adana şeklinde noktalarla yolumuza devam etmeyi planlıyoruz.

Franchise giriş bedeli nedir?

BodyFit Burcu Vurkaç – BodyFit franchise bedeli 177.500.-TL. 

Royalty?

BodyFit Burcu Vurkaç – Royalty bedelimizi cirodan bağımsız olarak, durağan(durgun) bir bedel üstünden aylık 2.000.-TL olarak belirledik sadece franchise şubelerimizin açıldığı ilk 3 ay bu bedeli almıyoruz.

Kar marjı?

BodyFit Burcu Vurkaç – Bununla ilgili net bir sayı telaffuz etmek objektif olmayacaktır. Sadece şunu söyleyebiliriz ki yaptıkları yatırımın minimum 12 ayda, maksimum 20 ayda onlara geri döneceği bir karlılık oranı yaptığımız analizlerle ortaya çıkıyor.

Şubeler için aylık ciro hedefi?

BodyFit Burcu Vurkaç – Aylık averaj 50.000 ila 70.000 TL aralığında.

Şubelere / franchise’lara verilen destekler nedir?

BodyFit Burcu Vurkaç – Yer seçimi, iş yerine hususi hazırlanmış mimari çizim ve dekorasyon önerileri, işletmede kullanılacak egzersiz ekipmanları, üye takip sistemi, personel havuzu, personel seçimi, franchise alan ve tüm ekibi için toplam 10 günlük 2 ayrı modülden oluşan BodyFit eğitim ve oryantasyon programı, açılış süresince ve açılıştan sonrasında adım adım operasyonel destek, reklam ve tanıtım şeklinde konularda şubelerimizi / franchiselarımızı destekliyoruz.

Müracaat için sizinle nasıl iletişim kurabilirler?

BodyFit Burcu Vurkaç – BodyFit ailesine franchise başvuru yaparak dahil olmak isteyenler www.bodyfitturkiye.com adresli web sitemizde yer edinen formu doldurarak ya da (0212) 232 77 01 numaralı telefondan bizlere ulaşarak iletişime geçebilirler.

Türkiye pazarına ilişkin hedeflerinizi özetlemek gerekirse ?

BodyFit Burcu Vurkaç – Başta meditasyon, yoga ve pilatesin tek bir çatı altında buluşmuş olduğu sistemimiz, peşinden akademimiz ve franchise alt yapımız ile kendi alanımızda değişik bir konsept yarattık. Hemen hemen bu modelde başka bir yaklaşım yok. Açıkçası bu sistemi oluşturmak ve yönetmek de oldukça meşakkatli ve özen istiyor. Türkiye’de insanların hayatına sağlık, mutluluk, huzur katan yaklaşımımızı hep beraberce paylaşmak, her insanın hayatına dokunmayı hedefliyoruz. Bunun haricinde benim hikayemin başlangıcındaki benzer biçimde bu alanda uzman olmak isteyenlere akademimiz yardımıyla ulaşmak, hayallerini gerçekleştirmek konusunda onlara destek olmak öncelikli bulduğumuz diğer konuların başlangıcında geliyor. Pazarda franchise sistemimizin karlı düzeniyle yaygınlaşarak her insanın kendi işinin patronu olabileceği, büyüyen bir marka olmak da elbet Türkiye’de ve hatta yurt dışında hedeflediklerimizin içinde…

BodyFit BodyFit Franchise Veriyor

BodyFit

 

BodyFit Türkiye Marka Kültürü

BodyFit olarak biz:

İnsana kıymet, değer verir, güvenli ve bilgili, bilinçli ders yaparız!

Misyonumuz:

İnsanın kendini gerçekleştirme yolunda, zihin, ruh ve gövde yani beden bütünlüğünü ve dengesini kurmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz:

Sağlıklı, dengeli nesiller yaratmak ve istihdam sağlamak için misyonumuzu yaygınlaştırarak dünyanın daha güzel ve yaşanabilir bir yer olmasını sağlamak.

Değerlerimiz:

  • Bedensel, zihinsel, ruhsal bütünlük ve dengeyi hedefleriz.
  • İnsana kıymet, değer verir, güvenli ve bilgili yani bilinçli ders yaparız.
  • Devamlı gelişim amacıyla kendimizi eğitiriz.
  • Sevgiyi büyütür ve paylaşırız.
BodyFit BodyFit Franchise Veriyor

BodyFit

BodyFit Türkiye Stüdyo Konsepti

BodyFitinsanlara kendini gerçekleştirme yolunda; zihin, ruh, beden bütünlüğünü ve dengesini kurabilmek için gerekseme duyduğu yoga, pilates, meditasyon ve benzeri hizmetleri sunan bir stüdyo konseptidir.

Sağlıklı nesiller yaratılmasına destek olmak ve istihdamı çoğaltmak için franchising ile yaygınlaşmayı hedefler.

BodyFit stüdyolarında; dekorasyondan sunulan hizmetlere kadar; evlerinden, işlerinden gelecek her kesimden insanlara; temiz, rahat, sıcak ve dingin bir ortam yaratılması amaçlanmıştır.

BodyFit hizmetinin temeli; ilgili, güvenli ve bilgili ders felsefesine dayanır. Yalnızca alanlarında en iyi eğitimlerden geçmiş ve deneyim kazanmış eğitmenlerin çalışabildiği BodyFit, periyodik eğitim ve workshop programları düzenleyerek eğitmen standardının sürekliliğini ve gelişmesini hedefler.

BodyFit stüdyolarındaki hizmet kalitesinin sürdürülebilirliği ve üye memnuniyetinin en yüksekte tutulması tertipli denetimlerle sağlanır. Gerek sunulan hizmet çeşitleri ve programlarda gerekse eğitmen kadrosunda süreklilik ve tutarlılık ilkelerine sadık kalır.

BodyFit sektördeki benzerlerinden bu temel farklı olan şeylerle öne çıkarken karlı iş modeli ile de örnek bir işletme olarak liderlik için güçlü bir adaydır.

BodyFit Türkiye’nin Öyküsü

Öykümüz, kurucu Burcu Vurkaç’ın İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği öğrenciliği ile Antalya’dan İstanbul’a gelmesiyle başlıyor. Hemen hemen öğrenci iken Eczacıbaşı’nda Dış Ticaret, Migros’ta Eğitim, Garanti Bankası’nda İnsan Kaynaklarında, Tekstil ihracat organizasyonları ve Eğitim Danışmanlığı alanında çalışıyor ve Doğuş Otomotiv’de Pazarlama Ürün Yöneticisi olarak işe giriyor. Bir yıl sonrasında Turkcell’in teklifi üstüne başladığı Pazarlama İletişimi, Ürün yönetimi ve 3. parti ilişkileri alanındaki emek harcaması ortalama altı yıl sürüyor.

Bu yoğun tempoya rağmen yeni deneyimlere hep açık oluyor. Bambaşka kapıları aralıyor ve kartvizitine Pilates, Yoga eğitmenliği, Astroloji uzmanlığı ve Yazarlığı ekliyor. Halen Turkcell’de çalışmakta iken çeşitli merkezlerde dersler veriyor. 2011 senesinde kurumsal yaşamı bırakarak girişimcilik öyküsünü ve hayallerine adım atma yolculuğunu başlatıyor.

2012 senesinde, İstanbul’da değişik merkezlerde verdiği derslerine ara verip ABD’ya gidiyor. New York’ta değişik Yoga ve Pilates merkezlerinde dersler alıyor, eğitimlere katılıyor. ABD’daki başarıya ulaşmış Pilates, Yoga merkezlerini ve franchise veren zincirleri yakından inceliyor. Aynı yıl, ilk kitabı olan ve 2013 yılının astrolojik incelemesini özetleyen “2013 Benim Yılım”ı yazıyor. Yayıncı bulamayınca yayıncılığını kendisi yapıyor ve kitabı altı hafta en oldukça satanlar sıralamasında kalıyor.

ABD dönüşü sonrası kendi markası BodyFit’i yaratıyor ve Nişantaşı’nda hizmet verecek olan stüdyosunu açma hazırlıklarına girişiyor. 1 Ocak 2014’te BodyFit Nişantaşı stüdyosu açılıyor. Aynı yıl içinde Eğitim şart! diyerek, ülkenin en donanımlı Pilates ve Yoga uzmanları yetiştirme hedefindeki BodyFit Eğitmenlik Akademisini kuruyor ve sektöre yüksek donanımlı Pilates yetiştiriyor; Yoga eğitmenleri yetişmesine katkıda bulunuyor.

BodyFit felsefesi insan bedeninden yola çıkıyor. İnsanın malzemesi; üstünde emek vererek değiştirebileceği, geliştirebileceği kendi bedenidir. Bu maddesel varlık kendini dönüştürürken görmesek de bünyesinde barındırdığı zihin ve ruhu da dönüştürür. Kişinin kendi içinde bu bütünlüğü ve dengeyi yakalayabilmesi, dünyanın daha güzel ve yaşanabilir bir yer olmasının önkoşuludur. İnsanların bu dengeyi bulması için çalışmak, doğrusu aslında öykünün kendisi olan yaşamı güzelleştirmek ve paylaşmak için insana kıymet verir, güvenli ve bilgili ders yaparız! vaadi ile insanlara dokunacak paydaşlarla çoğalmak aşamasına geliyor.

Öykü, hayalinin peşinden giden yürekli bir kızla başlıyor fakat günümüzde kurumsal yaşamı sorgulayan koca bir nesille devam ediyor. Bu nesil kurumsallığı reddetmiyor fakat yaşamı kenarında durup seyretmek de istemiyor. Hayatını dolu dolu yaşamak istiyor. Ikimiz de bu farkındalıkla diyoruz ki:

Yeni nesil kurumsallığı yaratma zamanı geldi!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler : , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Yandex.Metrica