Komagene Bayilik Bilgileri Güncellendi

Bayilikler kategorisine 23 Mayıs, 2017 tarihinde eklendi, 98 defa okundu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Komagene markasının Bayilik detayları 2017 yılı için güncellenmiştir. Bayilik şartları ve Franchise modelleri için detaylı data veren Komagene Franchise yetkililerine teşekkür ederiz.

Ilk olarak markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size teşekkür ederiz. Komagene Franchise için genel şartlarımız; Siz kıymetli yatırımcıların yatırım bedelinizi düşürmek için;

30.06.2017 geçmişine kadar 10.000 TL+KDV olan Franchise Bedelini almamaktayız.

Komagene Bayilik Komagene Bayilik Bilgileri Güncellendi

Komagene Bayilik

Bu kadar ile kalmayıp açılışta 100 kilogram pişmeden köfte armağan ediyoruz. Yalnız kurulum ve işletme giderlerini karşılayarak Komagene Franchisee olabilirsiniz.

İşe Komagene Franchisee açmayı düşündüğünüz lokasyonda bulacağınız dükkanları görmeye gelmiş olarak başlıyoruz. Onay aşamasında maptriks raporlama şirketinden aldığımız lokasyon analizlerini değerlendiriyoruz ve pazarlama stratejilerimizi bu veriler doğrultusunda şekillendiriyoruz. Yeriniz onaylandıktan sonrasında sizinle Franchising sözleşmemizi ve güvence senedini imza altına alıp tadilat sürecini başlatıyoruz. ( 20000 TL tutarında Güvence senedi yalnız şahsınız ile firmamız içinde güvence (güvence) amaçlı alınmaktadır. Ciro edilmez ve 3 şahıslar tarafınca kullanılamaz. Tüm Franchiseelerimizin güvence senedi bulunmaktadır.)
Kuruluma hususi iki ayrı konsept çalışmamız bulunmaktadır.

1. Delüks konseptimiz;

(a.i.1) Ilk olarak tercih ettiğimiz lokasyonlar, insan ve vasıta trafiğinin yoğun olduğu caddelerdir. Bu lokasyonda kurulumu planlanan işletmelerde aradığımız fiziki özellikler;

İşyerinin minimum 30 m2 ve üstü olmasını,
İçinde su tesisatı ve gideri bulunmasını,
Cephesinin minimum 4m ve üstü genişlikte olmasını,
Girişin düz, merdivensiz olmasını tavsiye etmekteyiz.
Ortalama 30-60 m2 lik bir işletmenin konsept kurulum bedeli 25.000-30.000 TL + KDV arasındadır.

2. Lüks konseptimiz;

(a.i.2) Yatırım bütçesi daha ekonomik, yaya ve vasıta trafiğinin oldukça yoğun olmadığı paket servis ağırlıklı ara lokasyonlardır. Bu lokasyonlarda aradığımız fiziki özellikler;

İşyerimiz 20-30 m2 arası olmasını,
İçinde su tesisatı ve gideri bulunmasını,
Cephe genişliğinin minimum 2,5 m ve üstü genişlikte olmasını tavsiye etmekteyiz.
Ortalama 20-30 m2 lik bir işletmenin konsept kurulum bedeli 15.000 TL + KDV dir.
Komagene’nin standart konseptini uygulamak için anlaşmalı olduğumuz mimari firmalar anahtar teslimi projelerini sizlere sunacak ve onay aşamasından sonrasında üretim aşamasına geçecektir. Ortalama bu süreçler 2-4 hafta arası sürmekte ve süre sonunda işletmeler faaliyetine başlamaktadır.
Her aşamada saha ekibimiz ile Franchise alan’a yoğun destek ve danışmanlık veriyoruz. Açılışınızı  organize ediyor ve ürünlerin sevkiyatı, yerleşmesi, satışa sunulması ve satışa başlangıç şu demek oluyor ki açılış süreçlerini beraber yönetiyoruz.
İşletme sahibine ve çalışan personele yerinde Komagene Operasyon ve İşletme El Kitabı eşliğinde 5 gün eğitim vererek satışa başlangıç yaptırıyor ve sisteme adaptasyonunuzu kolaylaştırıyoruz.
İşletmelerimiz averaj %100 civarı bürüt kar ile çalışmaktadırlar. Şu demek oluyor ki ortalama cironun yarısı mal maliyetidir.
Aylık tertipli bir ödeme yada cirodan hisse almamaktayız. Siparişlerde herhangi bir kota yada ürün alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Satmaca bedeli, sipariş tesliminde yada öncesinde nakit ya da kredi kartı yolu ile öğrenim edilmektedir.
Komagene işyerlerinde satılan ve kullanılan her türlü ürün A’dan Z’ye komagene merkez tarafınca tedarik edilmekte ve işletmelere sevk edilmektedir. Her hangi bir ürünü dış kaynaklardan temin etmek yasaktır. Sebze ve yeşillik grubunun dış kaynaklardan temin edilmesi serbesttir.

İşletmecilerimiz için üretim ve tedariğini yaptığımız tüm ürün çeşitlerimizi  adresinde görebilirsiniz. Franchise sunum dosyasını ve şube açmayı hedeflediğimiz uygun bölgeleri ekte bulabilirsiniz.
Aklınıza takılabilecek her türlü sorunuz için Franchise Danışmanınız olarak ben desteğe hazırım. Aşağıdaki kontakt bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.
Saygılarımla.

Tuğba Dırahor
Franchising Müdürü

komagene.com.tr

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler : , , , ,

Yorum Yaz

Yandex.Metrica