Günde 100 TL Nasıl KAZANILIR

Makaleler kategorisine 22 Mayıs, 2017 tarihinde eklendi, 21 defa okundu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Günde 100 TL nasıl KAZANILIR – Her 60 saniyede kâr elde edin

Sayın Okuyucular.Benim adım Andrew Lloyd ve JC Investing Ltd isminde firmanın online finansal danışmanıyım. Benim görevim SİZİN GİBİ web üstünden gelir sağlayabilmiş yatırımcılara danışmanlık yapmak. Bu emek harcama biçiminde size önerdiğim yöntem kesinlikle siz varlıklı ETMEYECEK. Bir tek hiçbir deneyime gerek kalmadan ayda minimum 3.000 TL kazanmanıza olanak sağlayacak.
Lütfen KENDİNİZE yalnız 10 dakika ayırarak bu metni okuyun ve inan bana hayrete düşeceksiniz. Günümüzde bir oldukca web sitesi, yalnız tek bir butona basıp ya da olağanüstü bir yazılımla sizi varlıklı kılmayı vaadediyor, fakat bu tarz şeyleri unutun zira bu olanaksız. Bu metni okumayı bitirdiğinizde, Günde 100 TL Kazanmak. Lütfen size bunu HERHANGİ bir insan yapabilir hatta neticede oldukca KOLAY, EĞLENCELİ VE BAĞIMLILIK YARATAN bir iş haline gelecek dediğimde bana emin olun.
Online Borsa içinde İkili İşlemler’in nasıl yürütüldüğüne dair bir ÖZET sunan azca sonraki 72 saniyelik videoyu dikkatlice izleyin. Bunun sizin için bulunduğunu düşünmeden ilkin, sizi temin etmek isterim ki 12 yaşındaki bir çocuk bile ustalaşmış Broker haline gelebilr.
 

 

Önceki videoda da açıklanmış olduğu şeklinde, İkili İşlemler’in temeli bir AKTİF’İN (yükselecek mi düşecek mi) fiyatına önümüzdeki 60 saniye içinde ne olacağına dair bir SEÇİM’e dayanır. Menkul kıymetler borsasında aktiflerin tutarları DÜZENLİ OLARAK artmakta ya da azalmaktadır. Bu yüzden, sizin TEK yapmanız ihtiyaç duyulan 2 seçenekten birini terciH etmek. YÜKSELECEK ya da DÜŞECEK. 60 saniye içinde SİZİN tahmininiz doğru çıkarsa, anında %80 KAZANACAKSINIZ.
Örnek: PETROL fiyatının önümüzdeki 60 saniye içinde YÜKSELECEĞİNİ seçtiniz ve bu süre içinde fiyatı YÜKSELDİ%80 KAZADINIZ.
Bir aktifin 60 saniye içinde YÜKSELECEĞİNİ ya da DÜŞECEĞİNİ nasıl bilebiliriz?
Broker platformlarını kullanarak Etken fiyatlarının gelişimini gösteren gerçek zamanlı grafikleri görebilirsiniz. Çoğumuz bir kez de olsa Borsa değerlerini gösteren klasik GRAFİKLERİ görmüşüzdür. Online BROKER platformları ile beraber her bir AKTİF ile ilgili SON 5 dakika içinde fiyatında ne şeklinde değişimler bulunduğunu görebilirsiniz. LÜTFEN bu açıklamaya oldukca DİKKAT ediniz, zira bu izahat size online para kazandıracak yöntemin TEMELİNİ oluşturuyor.
Bu 3 GRAFİK (TABLO) bir aktifle ilgili son 5 dakikada neler bulunduğunu göstermektedir
YÜKSELME eğilimi Günde 100 TL Nasıl KAZANILIR

YÜKSELME eğilimi
Fiyat yükselmektedir, bu yüzden YÜKSELECEĞİNE dair yatırım yapıyoruz.

Nötr Eğilim Günde 100 TL Nasıl KAZANILIR

Yansız Eğilim
Fiyat durağan(durgun) kalır ve akıl karışıtırır.
** HİÇBİR ŞEYE YATIRIM YAPMAYIZ **

DÜŞME eğilimi Günde 100 TL Nasıl KAZANILIR

DÜŞME eğilimi
Fiyat düşmektedir, bu yüzden DÜŞECEĞİNE yatırım yaparız.

 

 

 

 

 

1. Adım:

EĞİLİMLERİ tanımak. Bir kez online platformunuza giriş yaptığınızda, piyasadaki TÜM Aktiflerin grafikleriyle beraber son 5 dakikadaki hareketlerini görebilirsiniz. Son 5 dakikayı çözümleme ederek deneyiniz. Tüm borkerlar Aktiflerin son 5 dakikadaki, 30 dakikadaki, bir saatteki, gündeki, vb. gelişiminin görülmesine izin verir. SİZ yalnız son 5 dakikanın analizini yapıyor olmalısınız.

2. Adım:

NET bir şekilde YÜKSELME ya da DÜŞME eğilimi gösteren aktiflerini bulmanız gerekmektedir. Eğilimleri yorumlamanız için uzman olmanıza gerek yok. Önceki 3 grafiği incelemeniz ve anlamanız eğilimleri anlamanız için yeterlidir. Binlerce AKTİF var. Bir tek gidin ve platform içinde YÜKSELME ya da DÜŞME eğilimi gösteren bir Aktifi bulduğunuzda, hızlıca harekete geçin. OLMAMALI, sadece eğilimle ilgili herhangi bir şüpheniz olursa, o aktifle ilgili bir işlem YAPMAYIN ve yorumlaması daha kolay bir etken arayın.

3. Adım:

YÜKSELEN ya da DÜŞEN net bir etken bulduğunuzda, yatırım işleminizi gerçekleştirin. Şu demek oluyor ki, Etken bir YÜKSELME eğilimi gösteriyorsa, bu aktifin 60 saniye içinde YÜKSELECEĞİNE dair yatırın. Aynı şekilde DÜŞME eğilimleri için de, DÜŞECEK Etken için yatırım yapın. Bir aktifin YÜKSELECEK ya da ARTACAK olması asla mühim değil, her iki durumda da yatırım yapabilirsiniz.

Kaybedersem ne yaparım?
YÜKSELECEĞİNE dair yatırım yaptınız ve 60 saniye içinde DÜŞMEYE başladı. Tahmin edebileceğiniz şeklinde, gerçekleştirdiğiniz tüm yatırımlarda kazanmanız, bulduğunuz yöntemi harfiyen uygulasanız dahi mümkün değildir. Ve yaptığınız bazı yatırımlarda kayıplarınızı telafi etmeye çalışmanız oldukça normaldir dünyadaki hiçbir yatırımcı daima kazanamaz. Sadece “eğilimi takip et” stratejisi size kayıptan ziyade kazanç sağlar ve eninde sonunda hesabınıza pozitif olarak yansır.
KAZANIRSAM ne yaparım?
Her kazandığınızda, son 5 dakikaya ilişkin grafikleri tekrardan İNCELEYİN, eğilim aynı şekilde devam ediyorsa yatırım hayata geçirmeye devam edin. Eğilim ARTIK AYNI değilse, başka bir etken seçin.

Grafiklerdeki eğilimler bizlere önümüzdeki 5 dakika içinde ne olması icap ettiğini gösterir. Son 5 dakika süresince bir Etken’in fiyatı yükselmekteyse, takip eden dakikalarda da aynı eğilimi göstermesi gerekir. Bu YÖNTEMİN %70’e yakın bir verimliliği vardır, bu sebeple %30 oranında işe yaramama ihtimalini aklınızda bulundurun.

CANLI VIDEO Vizyonu
Bu CANLI GÖSTERİ videoyu İZLEMEK & sonraki 5 dakika süresince Para Kazanmak.

 


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler : , ,

Yorum Yaz

Yandex.Metrica