Satış Ortaklığı Nedir?

Girişimcilik kategorisine 25 Mayıs, 2017 tarihinde eklendi, 49 defa okundu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Satış Ortaklığı Nedir?

Satış ortaklığı nedir? Satış ortaklığı sistemi aslen bir nevi firmanın altında bulunan aracı kurumlara benzetebiliriz. Kısaca bir firmanın distribütörlüğünü, ürünün tanıtımını ya da bizzat satışını meydana getiren kurumlardır.

YTParam Satış ortaklığı nedir?

Avrupa Hindistan ve ABD da yaygın olan satış ortaklığı sistemi kişilere senelerden beri fazladan gelirler sağlıyor. Bir ürününüz yoksa bile birazcık İngilizceniz var ise bir de site kurabilirseniz bu sistemden yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Satış Ortaklığı Nedir? Satış Ortaklığı Nedir?

Satış Ortaklığı Nedir?

Şimdi sistemi anlatalım. Ürün sahipleri satışlarını çoğaltmak için satış ortaklığı sistemine ürününü koyar. Satış ortakları sistemde bir hoplinki vardır. O ürünü seçtiğinde kendi linkine özgü bir bağlantı linki oluşur. Bu bağlantı ile o ürünün tanıtımını yapar. Alan kişi o bağlantıya tıkladığında ürünün ana sayfasına satış ortağının linkiyle gitmiş olur. Eğer satış yapılırsa satış ortağının hesabına o komisyon yatar.

 

İNTERNET DÜNYASI

Ekonominin ve hızla gelişen teknolojinin gelişmesiyle insanoğlu yeni iş sahalarına yöneliyorlar. İnternetin bu mevzuda öncülük etmiş olduğu yadsınamaz. İnternetin yaygınlaşmasıyla artık insanoğlu her türlü işlemini (Bankacılık, söyleşi, posta, alışveriş) web üstünden sağlayabiliyor. İnternet ile insanoğlu minik yatırımlarla büyük kazançlar elde etmeye başladı. Devasa alışveriş firmaları kuruldu. Dünyada amazon, ebay, shopping.com şeklinde web üstünden satış meydana getiren büyük firmalar açıldı. Türkiye de ise trendyol, gittigidiyor, sahibinden.com ve hepsiburada.com, Cliksa… Vb büyük alışveriş firmaları kuruldu. Ek olarak kişisel olarak kurulan minik çapta mağazalar da bulunuyor.

İnsanlar daha oldukça web üstünden alışveriş hayata geçirmeye başladı. Mesela telefon almak istediğinizde bir alışveriş sitesine giriyorsunuz karşınıza resmi çıkıyor ondan sonra fiyat analizlerini yapmış olup özelliklerini incelediğinizde size uygun olanı alıyorsunuz ve sonunda kargoyla elinize teslim alıyorsunuz. Sistem oldukça güzel işliyor. Birçok telefon firmasıyla web üstünden irtibata geçebiliyorsunuz.

Gelişen teknoloji insanlığa bu şekilde güzel hizmetler sunuyor ve sunmaya da devam edecek. Sizlerde web sektörünün bir parçası olabilirsiniz. İnternet ten para kazanmak iş yapmak bundan 5-10 yıl ilkin hayalken şimdi ise akıllı iş adamları bu sektöre yönelmeye başladı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler : , , , , , , ,

Yorum Yaz

Yandex.Metrica