Pillo Kişisel Sağlık Robotu 115 bin dolar yatırım aldı

İnovasyon kategorisine 22 Mayıs, 2017 tarihinde eklendi, 21 defa okundu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pillo Kişisel Sağlık Robotu

Pillo son zamanlarda süratli yükselen teknoloji ve inovasyon dolu iş fikirlerinden bir tek birisi. 115 bin dolar yatırım alan bu düşünce 309 kişiden destek almış bulunuyor. İş fikrinin güzel tarafı ise hayata geçecek olması. Temmuz ayında teslim edilmeye başlanacak olan düşünce sıhhat sektöründe aslına bakarsak bir oldukca iş modelinin tamamlanmamış bulunduğunu da gözler önüne seriyor.

Pillo fikrinin tanıtımı

Pillo sıhhat açısından mühim bir buluş. Sağlık ile ilgili sorulara yanıt verebiliyor ve sizi direkt sıhhat uzmanları ile iletişime geçiriyor. Vitamin ve ilaçlarınızı saklar, zamanında size haber verir ve ilaçlarınız tükendiğinde sizi bilgilendirir. Akıllı olması yardımıyla sizi ve ailenizi tanıdıkça işlevselliği artar.

Spor , bakım ya da rejim programları ile ilgili desteğe ihtiyacınız var ise Pillo sıhhatli kalabilmeniz için size lüzumlu tüm detayları sağlar. Pillo devamlı kendini yenilemekte ve öğrenmektedir. Sağlık ile ilgili sorularınızı internetten araştırmak yerine Pillo ya sorabilirsiniz. Pillo detayları doğrulanmış kaynaklardan biriktirerek mevcut olan en güncel ve doğru bilgiyi almanızı sağlar.

Son teknoloji ses ve yüz tanıma sistemi yardımıyla sizi duyar, görür ve anlamış olur. İşlevselliğini sizin hususi ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlar. Kişisel verileriniz, ilaç ve vitaminleriniz Pillo ile tamamen güvendedir. Bir çoğumuz doktora gitmekten hoşlanmaz ya da oldukca yoğun çalışan insanların doktora ayıracak vakitleri olmaz. Pillo bu soruna da bir çözüm sunuyor ,bir tek birkaç dakika içinde evinizin konforunda ustalaşmış bir sağlıkçı ile iletişime geçebilirsiniz.

İlaç ve vitaminlerinizi dayanıklı kaplarda güvenli bir halde saklar. Kimlik tanıma yöntemi yardımıyla ilaçların doğru zamanda doğru kişiye verilmesini sağlar. İlaçlarınızı almayı unutuyorsanız Pillo size bir hatırlatıcı göndererek yardım eder.

Teknik Özellikleri;

  • ARM tabanlı işlemci
  • 7 inç dokunmatik ekran
  • HD kamera
  • Çoklu mikrofonlar , hoparlör
  • Wi-Fi Bluetooth ettik
  • Pillo elektrik kesintisi olduğu durumlarda ise bilgilerinizi kaybetmemek için destek bir lityum iyon pil ile donatılmıştır.
  • Pillo sizi tanıdıkça gelişen ve yazılımının uzaktan güncellenmesi yardımıyla devamlı yeni ve benzersiz bir cihazdır.

Temmuz 2017 de piyasaya sürülmesi planlanan Pillo 399 dolardan satışa sunulacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler : , , , , , ,

Yorum Yaz

Yandex.Metrica