Brave web tarayıcısı ile internette gezerken para kazanabilirsiniz!

Ek gelir kategorisine 7 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 12 defa okundu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Brave ’in reklam engelleme tarayıcısı, internetten para kazanma kategorimiz de yer aldı ve bilgisayarlarda çalışmaya başladı. İnternette gezerken buldum ve sizlerle paylaşmak istedim.

Tam da bu sinir bozucu mevzuya çözüm olması için çıkartılan Brave web tarayıcısı ile reklam derdiniz ortadan kalkacak. Daha doğrusu kalkmayacak. Reklam gene olacak bir tek Brave’in reklamları yayınlanacak. Böylelikle tarayıcıyı kullanan kullanıcılar da bu ek gelir yani internetten  para kazanacaklar.

 

Brave web tarayıcısı Brave web tarayıcısı ile internette gezerken para kazanabilirsiniz!

Brave web tarayıcısı

 

İlk olarak bu sistemin kulağa oldukça hoş geldiğini belirtelim. Bir tek birazcık düşününce bu uygulamanın bir nevi hırsızlık girişimi bulunduğunu idrak edeceksinizdir. Üstelik düzgüsel kullanıcıları kendi sistemlerini kullanmaya teşvik ederek, bu suça ortak ediyorlar.
Evet, bazı siteler oldukça can sıkabiliyor. Bu şeklinde durumlarda AdBlcok şeklinde reklam engelleyiciler kullanılıyor. Bir tek Brave’in yapmış olduğu olay, bizim şeklinde tertipli çalışıp emek veren sayfaların para kazanmasını engelleyerek, kendilerinin para kazanması üzerine işliyor. Brave, ileride oldukça meşhur olur ve tamamımız onu kullanmaya başladığı süre, geçimini reklamlarla elde eden milyonlarca site kapanmak zorunda kalacaktır.
Chrome ile Firefox’da senkronizasyon güncellemesi alan Brave, oldukça yakında mobil tarayıcılarda da senkronize bir halde çalışacak. Siz bu tarayıcı hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce ilerler mi? İlerlemesinin sektöre ne şeklinde yararları olur?
Ek olarak tarayıcıyı merak ediyorsanız bu bağlantıdan masaüstü platformlar için indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler : , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Yandex.Metrica