SATIŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİ

İnternetten Para Kazanma kategorisine 25 Mayıs, 2017 tarihinde eklendi, 28 defa okundu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

SATIŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİ

Satış ortaklığı(Affiliate pazarlama) programları 3’e ayrılır. İşte satış ortaklığı sistemi
İnternetten para kazan, Sermayesiz para kazanma YTparam Satış ortaklığı sistemi.

YTparam Sizler için Geleceğin Yatırımı ve Sermayesiz para kazanma hakkında bilgi veriyor.

  1. Hisse per lead(PPL): PPL yönlendirme başı kazanç anlama gelir. Daha oldukca üyelik sistemi olan alışveriş sitelerinin kullandığı bir yöntemdir. Sizin yönlendirmenizle siteye üye olan şahıs sayısı bir miktar gelir elde edersiniz.
  2. Hisse per click(PPC):PPC daha oldukca tıklama başı kazanç anlama gelir. Sizin linkinize belli miktar tıklanmasıyla gelir elde edersiniz.
  3. Hisse per sale (PPS):Affiliate pazarlama programlarının aslolan kısmı burasıdır. PPS satış başı kazanç anlama gelir. Sizin bağlantınızla satış yapılırsa o üründen komisyon alırsınız.

    SATIŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİ SATIŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİ

    SATIŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİ

PPS ötekilerden oldukca daha çok kazandıran bir sistemdir. Ikimiz de sizlere bu sistemi öneriyoruz. Fizyolojik ürünlerden(telefon, bilgisayar, fotoğraf makinesi vs…) satış başına %10 ila %40 civarında bir komisyon alırsınız. Sadece dijital ürünlerden(eğitim seti, e-book, video vs…) % 75 e varan komisyonlar elde edebilirsiniz. Clickbank ile milyonlarca dolar kazanan insanoğlu vardır. Satış ortaklığından bu oranda kazanan var mı? Diye sorduğunuzda sizlere örnek gösterebiliriz. Aşağıda en oldukca kazanan blog sıralamasında 3. Sırada olan Timothy Sykes var. Aylık geliri 150.000 dolardır.

Satış ortaklığı sistemleri artık bir çok kurumsal e-ticaret sitesinde bulunuyor. Hem ürün sahiplerinin hem de satış ortağının kazanılmış olduğu sistem karşılıklı kazanç sağlıyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler : , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Yandex.Metrica