Para Kazandıran 10 Hazır İş

Bayilik Veren Firmalar kategorisine 21 Mayıs, 2017 tarihinde eklendi, 20 defa okundu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Para Kazandıran 10 Hazır İş

Para Kazandıran işler serisinde sizlere her gün nakit para kazandıran 10 iş modelini tanıtıyoruz. Girişimciler bu para makineleri ile iş kuruyorlar ve birden fazla noktada bu iş modellerini işleterek kazanıyorlar. Ek olarak ek gelir isteyen çalışanlar, memurlar ve evden emek harcamayı tercih edenlerde bu işlere yönelmiş durumda. Bu yüzden sizlerde aşağıdaki iş fikirlerini herhangi bir işletmeniz olsa bile kurabilirsiniz.

1-Aquapark işletmeciliği

Aqua Park Para Kazandıran 10 Hazır İş

Aqua Park

Aquapark işletmeciliği son yıllarda hızla artıyor.Yatırım miktarları her ne kadar yüksek benzer biçimde gözükse de işin geri dönüşü oldukça güzel. Aquapark işletmeciliğinde firmalar sizlere çeşitli seçenekler sunuyor.Bu büyük ve keyifli havuzlarda iç sistemler kadar dış görünüşte oldukça mühim. Aquparklar ne kadar kazanıyor derseniz günde 2.000 ila 10.000 tl arası diyebilirim şahıs başı giriş fiyatının 25-50 tl arası değiştiğini düşünürseniz ve işi yaptığınız ilçede de tek firmaysanız kazanmamanız birazcık zor gözüküyor.

Aquapark kurulumu meydana getiren firmalar için internette birazcık araştırma yapmak kafi. Bu iş için yurt haricinde ki tasarımları da incelemenizi tavsiye ederiz

2- Buz Pisti açmak

Buz Pisti Para Kazandıran 10 Hazır İş

Buz Pisti

Buz pistleri son 2 yılda bir fazlaca avmsinde açılmaya başlandı. 2 türlü buz pisti bulunduğunu baştan belirtelim. Bunlar bileşik ve naturel buz pistleri. Bileşik buz pistlerinin kurulumu diğerlerine nazaran daha uygun ve avantajları daha fazlaca. İşin kazanç noktası ise 20-30-40 dakikalık olarak değişiyor. Fiyatlar 15-30 Tl içinde şahıs başı olarak değişiyor.

Eğer kalabalık bir yerde işi kurduysanız aylık 100.000 Tl civarında kazanmanız mümkün. Yatırımını kısa zamanda geri toplayan bu fikirde işin araç-gereç, antrenörler ve kurulum kısmında bayiliğini aldığınız şirket size destek oluyor. İcetrendy, Skyice, Ncsspor ve Vegaice benzer biçimde firmalardan daha detaylı informasyon almanız mümkün. Bu işin en avantajlı tarafı ise yaz ve kış devamlı para kazandırması.Buz pistlerinin yatırım maliyeti ise 100.000 Tl ile 1.000.000 Tl içinde değişiyor.

3- Şişme Oyun Parkları

Şişme Oyun Parkları Para Kazandıran 10 Hazır İş

Şişme Oyun Parkları

Şişme oyun parkları son yıllarda moda haline geldi. Kalabalık mekanlarda şişme oyun parklarını küçüklere 5-10 dakika oynamaları karşılığında kiralıyorsunuz ve yeriniz iyi ise günde 3 liradan 150 çocuktan 450 lira kazanmanız mümkün. Kazanç oranları kiralayacağınız yere nazaran değişkenlik gösteriyor. Şişme Oyun Parklarının tutarları boyutlarına nazaran 2.000 liradan başlıyor ve 20.000 liraya kadar çıkıyor. Sezonluk olarak kullanılan bu şişme parklar kapalı alanlarda bir tek alışveriş merkez’lerde kullanılabiliyor.

4- Alışveriş merkez’lerde Yürüyen Atlar

Avm’lerde Yürüyen Atlar Para Kazandıran 10 Hazır İş

Alışveriş merkez’lerde Yürüyen Atlar

Yürüyen atlara bir fazlaca alışveriş merkez’de rastlamışsınızdır. Alışveriş merkez’nin belirli bir alanını kiralayan girişimciler bu iş için bayilik almak zorunda değiller. Atları kendileri alıp, işletmesinin dekorasyonunu kendileri yapabilirler. Averaj 20-30.000 Tl ile kurabileceğiniz bu işte 5-10 dakikalık atlara binmenin kazandırdığı miktar at başına işletmeye nazaran 10 Tl averajında para kazandırıyor.

Gün boyu ise bu işten 300-1000 Tl içinde kazanç sağlamak mümkün. Fazla bir gideri olmayan bu işe talepte genel anlamda fazlaca oluyor. Bilhassa çocuklar her fırsatta bu atlarla dolaşmak istiyor. Gözlemlerimize nazaran de bu tür bir işi kuran kolay kapatmıyor bu sebeple kira ve eleman gideri haricinde pek harcaması yok.

5- Rulomatik Vasıta Kurulama Otomatı

Para Kazandıran 10 Hazır İş

Rulo Matik

Rulomatik firmasının popüler ürünü olan Vasıta kurulama otomatı girişimciler için iyi paralar kazanma fırsatı sunuyor. Otomatlar petrol istasyonlarına kiralanıyor ve 1 otomat günlük averaj 65 tane satış yapıyor. Vasıta kurulama havlu otomatı 1 Tl ile çalışıyor ve kendi bölgesinde 20 otomat kuran bir girişimci ayda Net olarak27.300 Tl kazanıyor. Kısa bir hesapla 20 otomat * Günde 65 tane satış : 1300 Tl averaj ciro yapıyor. Ürün maliyeti ise 390 Tl: Bu da averaj günlük olarak 910 lira kar demek. Bu otomat makinalarının tutarları ve öteki merak ettikleriniz için Patent haklarının bulunmuş olduğu Rulomatik Firmasını arayabilirsiniz.  Tel: 0850 650 11 11

6- Mobil 5D beyaz perde

Mobil 5d sinema Para Kazandıran 10 Hazır İş

Mobil 5D beyaz perde

Mobil 5D beyaz perdenin en güzel özelliği istediğiniz alana işinizi taşıyabilmeniz. Mobil 5D beyaz perdede 6 Koltuklu bir sistemi araca uygulamak 65 bin lirayı buluyor. Mobil 5d Beyaz perde’da bilet tutarları averaj olarak 7.5 lira. 10 saatte 20 seans yapmış olup 80 kişiye 5d beyaz perde izletebilirseniz günlük 600 lira aylık ise 18.000 lira kazanabilirsiniz. Mühim nokta ise 5d beyaz perdenin filmlerinin kaliteli ve ilgi çekici olması. Mobil 5d beyaz perde bilhassa Lunaparklarda büyük ilgi görüyor.

7- Şarjmatik otomatları

Şarjmatik otomatları Para Kazandıran 10 Hazır İş

Şarjmatik otomatları

Şarjmatik otomatları genel anlamda 1 lira ile çalışıyor ve yoğun bir talep var. Hastanelerden tutunda kantinlere, çay bahçelerine ve duraklara kadar bir fazlaca alanda bu makineyi işletebilirsiniz. Şarjmatik tutarları 750 lira ile 2.000 lira içinde değişiyor. Garantili ve para yutmayan makineleri tercih etmelisiniz. Akıllı telefonların şarj problemleri devam etmiş olduğu sürece bu sektörde daima para kazanma işi olacaktır bu yüzden ayda yerine nazaran 500 lira ile 3000 lira içinde kazanabilirsiniz.

8- Soft Dondurma Makinesi

Soft Dondurma Makinesi Para Kazandıran 10 Hazır İş

Soft Dondurma Makinesi

Soft dondurma işinde yapmanız ihtiyaç duyulan iyi bir makine ve arkasından kısa bir süre işletmecilik eğitimi. Soft dondurmada kar oranı güzel ve yazın iyi satılan bir ürün. Soft Dondurma Makinesi tutarları 3 bin liradan 80 bin liraya kadar çıkıyor. Taylor markası fiyat açısından en pahalı olanı ve Mc Donalds, Burger King benzer biçimde markaların kullandığı makine. Öteki makinelerde iş görüyor fakat bu işte servis ve yedek parça vakasına dikkat etmelisiniz. Soft Dondurma işinde iyi bir noktada günde 200 lira ile 2000 lira içinde kazanmanız mümkün.

9- Elektrikli Bisiklet

Elektrikli Bisiklet Para Kazandıran 10 Hazır İş

Elektrikli Bisiklet

Elektrikli Bisiklet kiralama işi yazları bilhassa dinlence beldelerinde fazlaca tutuyor. 30 dakikasını 10 liradan kiralayanda var saatini 20 liradan kiralayanda var. Fiyatlar genel anlamda dinlence beldesine nazaran değişiyor. Averaj 6-10 Elektrikli Bisiklet ile başlanılan bu işte Elektrikli Bisiklet tutarları ise tanesi 1500 ila 2200 lira içinde modeline nazaran değişiyor. 6 Elektrikli Bisikleti günde 4 saat kiralayabilirseniz ayda 15 bin lira civarı kazanabilirsiniz.

10- Jetonlu oyun makineleri

Jetonlu oyun makineleri Para Kazandıran 10 Hazır İş

Jetonlu oyun makineleri

Son olarakta jetonlu oyun makinelerinden video oyun makineleri, basket makinesi, air hockey makinesi, langırt makinesi, çarpışan otomobiller ve simülatör oyun makineleri ile ilgili de otomatları ister tekli isterseniz çoklu olarak işletmeye başlayabilirsiniz. Değişik sektörlerden derlediğimiz bu mevzuda sizlere hızlı nakit para kazandıran 10 hazır iş fırsatını derlemeye çalıştık. Burada yayınlanmasını istediğiniz öteki hazır iş fırsatlarını da bizlere mail ile Mevzu: ” Para Kazandıran 10 Hazır İş ” yazarak info@ytparam.com adresinden gönderebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Yandex.Metrica